Rajd odbędzie się 3 maja 2017 roku. Start o godzinie 14:00 w okolicy Parku w Jeżowem.
Patronat nad Rajdem Rowerowym pn. „ROWEROWA SZARŻA PO ZŁOTĄ JEŻYNĘ” objął Wójt Gminy Jeżowe – Marek Stępak

Trasa rajdu przebiega przez teren miejscowości Jeżowe. Rajd ma charakter rajdu górskiego MTB i prowadzony jest na drogach zaliczanych do kategorii dróg gminnych, a także dróg śródleśnych i śródpolnych i różnym stopniu trudości. Nawierzchnia drogi: asfaltowa i gruntowa. Trasa rajdu przebiega drogami o niewielkich różnicach wzniesień. W zależności od miejsca startu, uczestników rajdu podzielono na 2 grupy. Grupa I – 10km, jedno okrążenie i grupa II - 20 km, ma do pokonania dwa okrążenia. Wszystkie grupy spotykają się w Parku Gminnym w Jeżowem przy Stadionie KS Sparta Jeżowe (start i meta rajdu) i startują równocześnie.

Najlepsze trzy miejsca w kategorii 10 i 20 km będą nagrodzone pucharami i upominkami rzeczowymi. Wśród wszystkich uczestników rajdu, którzy dojadą do mety, rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez fundatora firmę ROWEROWO.PL z Jeżowego: - rower o wartości 500 zł oraz wartościowe upominki.

Udział w rajdzie jest bezpłatny a zapisów można dokonywać poprzez stronę internetową https://goo.gl/forms/VlhmCswfdN8quBWd2 do 30 kwietnia 2017 r. oraz osobiście w  w dniu rajdu od godz. 12.00 do 13.30 w biurze organizacyjnym rajdu zlokalizowanym przy Stadionie SPARTA Jeżowe.

Oświadczenie >> POBIERZ

REGULAMIN >> POBIERZ