Starosta Niżański Robert Bednarz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po raz kolejny zaprasza strażaków – ochotników z terenu powiatu niżańskiego, którzy chcieliby nabyć uprawnienia do kierowania ruchem drogowym, na bezpłatne szkolenia z zakresu „Kierowania Ruchem Drogowym”, które na przełomie września i października 2018 roku przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Szkolenia (2) odbywać się będą na terenie powiatu niżańskiego, w przypadku dużej liczby zgłoszeń z jednej gminy, szkolenie zorganizowane zostanie na terenie tej gminy.

Zainteresowanych strażaków proszę o wypełnienie załączonego formularza i o zgłaszanie się w terminie do dnia 14 września 2018 r. (piątek) w następujący sposób:

- osobiście:

Starostwo Powiatowe w Nisku, Plac Wolności 2 – p. nr 10 (sekretariat Starosty Niżańskiego)

lub

Starostwo Powiatowe w Nisku, ul. 3 Maja 32C – p. nr 17 (Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji)

- e-mailowo:

lub