W okresie poprzedzającym Święta Wielkiej Nocy, Starostę Niżańskiego Roberta Bednarza, z życzeniami wielkanocnymi, odwiedziła m. in. młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca „Racławice”, działającego przy Katolickim Domu Kultury „Arka” w Racławicach, młodzież szkolna oraz dzieci ze Świetlicy Środowiskowo-Profilaktycznej w Nisku, które obdarowały Starostę własnoręcznie wykonanymi świątecznymi kartkami i pisankami. Starosta podziękował wszystkim gościom za życzenia i miłą wizytę, życząc im zdrowych i radosnych Świąt.

W gabinecie Starosty Niżańskiego odbyły się także spotkania wielkanocne Starosty z Naczelnikami Wydziałów Starostwa Powiatowego w Nisku (11.04) i Dyrektorami jednostek organizacyjnych Powiatu Niżańskiego (12.04).

Starosta Robert Bednarz, z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych, złożył na ręce zebranych najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pracowników Starostwa i jednostek Powiatu: „Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy nas darem miłości, wzajemnego zrozumienia i pokoju, niosąc sercu radość, nadzieję i wytchnienie. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie najbliższych i przyjaciół.”

Życzenia w imieniu pracowników przekazała Staroście Robertowi Bednarzowi i Wicestaroście Adamowi Machowi, Jadwiga Maluga Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem Powiatu – przedstawiciel załogi.

W środę 12 kwietnia odbyło się również świąteczne spotkanie Starosty Niżańskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Niżańskiego Janusza Nawrockiego z Radnymi Rady Powiatu Niżańskiego.

Spotkania wielkanocne upłynęły w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Wszyscy goście zostali obdarowani drobnymi upominkami – wielkanocnymi symbolami, przygotowanymi przez nauczycieli i wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rudniku nad Sanem.