Starosta Niżański Robert Bednarz, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprasza strażaków – ochotników z terenu powiatu niżańskiego, którzy chcieliby nabyć uprawnienia do kierowania ruchem drogowym, na bezpłatne szkolenie z zakresu „Kierowania Ruchem Drogowym”, które w miesiącach marzec – kwiecień 2017 roku przeprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

Szkolenia odbywać się będą na terenie powiatu niżańskiego, głównie w Nisku.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń z jednej gminy, szkolenie zorganizowane zostanie na terenie tej gminy.

Zainteresowanych strażaków proszę o wypełnienie załączonego formularza i o zgłaszanie się w terminie do dnia 29 marca 2017 r. (środa) w następujący sposób:

- osobiście:

Starostwo Powiatowe w Nisku, Plac Wolności 2 – p. nr 10 (sekretariat Starosty Niżańskiego)

lub

Starostwo Powiatowe w Nisku, ul. 3 Maja 32C – p. nr 17 (Wydział Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji)

- e-mailowo:

lub

- fax-em:

nr fax (15) 8412 -700

Formularz zgłoszenia

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy chętnych strażaków skupionych w Ochotniczych Strażach Pożarnych na terenie powiatu niżańskiego do zgłaszania się do udziału w szkoleniu.