W dniu 4 października 2019 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nisku, Starosta Niżański Robert Bednarz oraz Wicestarosta Adam Mach, podpisali umowę na realizację zadania pn.: „Remont pomieszczeń na potrzeby mieszkań chronionych treningowych w budynku byłego Domu Nauczyciela w Ulanowie ”.

Zadanie ma na celu remont mieszkań chronionych, które są formą pomocy społecznej, przygotowującą osoby tam przebywające, pod opieką specjalistów-trenerów, do prowadzenia samodzielnego życia.

Wykonawcą inwestycji jest firma FAMARK Krzysztof Markowicz z Jeżowego.

Całkowity koszt zadania wyniesie 384.614,78 zł, w tym dofinansowanie z dotacji rezerwy celowej w wysokości 70 % wartości zadania.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji przewidywany jest na IV kwartał 2019 roku.