Z przyjemnością informujemy, że Powiat Niżański organizuje w szkołach konkurs plastyczny „Odnawialne źródła energii – szansa na przyszłość” mający na celu pogłębianie świadomości ekologicznej najmłodszych mieszkańców Powiatu, w szczególności poszerzanie wiedzy i praktycznego wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Konkurs rozpoczyna się 16 września 2019 r., zgłoszenia uczestnictwa  szkół z powiatu niżańskiego przyjmowane będą do dnia 30 września 2019 r. (formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu do pobrania ze Strony Internetowej Powiatu).

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie oraz informujemy, że dla szkół biorących w nim udział przewidziane są atrakcyjne nagrody książkowe. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z uroczystym wręczeniem nagród nastąpi w połowie listopada 2019 r.