Dnia 27 listopada 2018 r. odbył się odbiór zadania pn. „Utwardzenie placu przy ul. Paderewskiego 4 w Nisku”, wykonanego przez Firmę Handlowo – Usługowo-Produkcyjną BRUK – MAR.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 165 888,39 zł, z czego 63 068 zł to dofinansowanie z Gminy i Miasta Nisko, zaś kwota 102 820,39 zł to środki własne Powiatu Niżańskiego.

W ramach zadania wykonano nawierzchnię z płyt betonowych oraz zasadzono zieleń wraz z trawnikiem. Utwardzenie placu stworzyło bezpieczne miejsca postojowe dla mieszkańców Niska oraz przyjezdnych.

W odbiorze udział wzięli Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach, Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Waldemar Ślusarczyk, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dorota Rabińska, pracownicy Starostwa Powiatowego w Nisku oraz Wykonawca zadania.