Dzień Dziecka, to okazja do zorganizowania wielu imprez plenerowych dla dzieci w różnym wieku i ich rodzin. Niewątpliwą atrakcją były Zawody Wędkarskie Koła nr 4 w Nisku, które odbyły się na Warchołach, w piękną słoneczną niedzielę 3 czerwca 2018 r. Wzięło w nich udział blisko 60 młodych wędkarzy, którzy razem z rodzicami i opiekunami rywalizowali w łowieniu ryb.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. I miejsce, w kategorii od 9 do 14 lat, zajął Kamil Jaworski, II zdobył Filip Bałut, zaś na III uplasował się Kamil Koziarski.

W kategorii wiekowej od 5 do 8 lat, I miejsce zajęła Anna Myszka, II Sylwia Szafran, a III przypadło Dawidowi Kowalowi.

Przyznano również puchar za największą złowioną rybę, który w kategorii do 14 lat otrzymał Piotr Sączawa.

Wszyscy uczestnicy Zawodów Wędkarskich, otrzymali z rąk członka Zarządu Powiatu Niżańskiego Józefa Sroki nagrody oraz pamiątkowe medale, ufundowane m.in. przez Powiat Niżański. W imprezie uczestniczyła również Państwowa Straż Pożarna w Nisku.