Wszyscy posiadający profil na Facebooku, już dziś mogą oddać swój głos w Konkursie na Wieniec Dożynkowy Dożynek Powiatu Niżańskiego – Jarocin 2017 w kategorii „Nagroda Publiczności”.

Tegoroczne głosowanie odbywa się wyjątkowo w ten sposób, ponieważ niedzielna deszczowa pogoda nieco poprzestawiała dożynkowe szyki. To za jej sprawą wieńce nie były prezentowane w Jarocinie nad zalewem, a był to jeden z punktów programu Dożynek. Pomimo, że na zdjęciach wieńce nie są zaprezentowane w całej okazałości, mamy nadzieję, że wybiorą Państwo, Waszym zdaniem, najpiękniejszy wieniec.

O takim sposobie głosowania na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Dożynek Powiatu Niżańskiego – Jarocin 2017 – Kategoria „Nagroda publiczności” informowaliśmy podczas trwania uroczystości dożynkowych.

W konkursie zwyciężą trzy Wieńce Dożynkowe z największą ilością głosów.

Spośród wszystkich, którzy polubią i napiszą komentarz, zostaną wybrane trzy najciekawsze komentarze odnoszące się do tematyki konkursowej.

Autorzy tych komentarzy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin. Oceny komentarzy dokona powołana w tym celu komisja.

Konkurs trwa do dnia 31 sierpnia 2017 r. (czwartek).

To nic nie kosztuje, wystarczy jedynie kliknąć na „Lubię to” i dodać komentarz pod zdjęciem wybranego wieńca o treści: „Konkurs: treść komentarza”, gdzie treść komentarza jest treścią braną pod ocenę w II etapie konkursu.

Szczegóły zawiera Regulamin Konkursu.

Link do fb.