W pierwszą niedzielę czerwca 2017 roku to dzień Pikniku Rodzinnego Pod Grzybkiem, który został zorganizowany w Wólce Tanewskiej. W spotkaniu tym uczestniczył Starosta Niżański – Robert Bednarz, który sprawował Patronat Honorowy nad Piknikiem.

Piknik w niedzielne popołudnie to świetna okazja do tego, aby w miły sposób spędzić wspólnie z całą rodziną czas.

Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce Tanewskiej przygotowało bardzo dużo różnego rodzaju potraw tradycyjnych, których smakiem cieszyli się licznie zebrani całymi rodzinami uczestnicy Pikniku. Organizatorzy pomyśleli o tym, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać z wielu gier, zabaw i konkursów przygotowanych specjalnie dla nich. Nagrody dla uczestników konkursów ufundował m. in. Powiat Niżański.

Takie rodzinne spotkania na stałe wpisały się w kalendarz spotkań integracyjnych mieszkańców wsi Wólka Tanewska.

Fot.: KGW Wólka Tanewska