Jeśli znasz miejsca szczególne w powiecie niżańskim, które warto pokazać, okazy przyrody, obiekty zabytkowe itp., jeśli chcesz utrwalić ginące piękno ziemi, na której żyjesz, pokazać ciekawe wydarzenia i godnych uwagi ludzi, a masz pojęcie o fotografowaniu i filmowaniu weź udział w XVIII edycji organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Nisku konkursu fotograficznego pod hasłem: „Cudze chwalicie, swego nie znacie...”

Prace należy składać do dnia 31 października 2017 r. w Wydziale Edukacji, Spraw Społecznych i Promocji Starostwa Powiatowego w Nisku, ul. 3 Maja 32C.

Poza szansą na nagrody, przyczyniasz się do wielkiej sprawy – utrwalania i promowania piękna ziemi niżańskiej oraz tego, co się tutaj dzieje!

Robert Bednarz

Starosta Niżański