Dzień Dziecka, to okazja do zorganizowania wielu imprez plenerowych dla dzieci w różnym wieku i ich rodzin. Niewątpliwą atrakcją były Zawody Wędkarskie Koła nr 4 w Nisku, które odbyły się na Warchołach, w piękną słoneczną niedzielę 4 czerwca 2017 r.

Wzięło w nich udział około 60 młodych wędkarzy, którzy razem z rodzicami i opiekunami rywalizowali w łowieniu ryb.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. I miejsce, w kategorii od 9 do 14 lat, zajął Kamil Jaworski, II przyznano Sandrze Dąbek, zaś na III uplasował się Kornel Wójcik.

W kategorii wiekowej od 0 do 8 lat, I miejsce zajął Filip Karaś, II Magdalena Zagaja, a III przypadło Igorowi Warchołowi.

Przyznano również puchar za największą złowioną rybę, który w kategorii do 14 lat otrzymała Sandra Dąbek, a w kategorii do 8 lat Magdalena Zagaja.

Tytuł najmłodszego zawodnika, przypadł Kacprowi Krawcowi.

Wszyscy uczestnicy Zawodów Wędkarskich, otrzymali z rąk Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza nagrody oraz pamiątkowe medale, ufundowane m.in. przez Powiat Niżański.